Ogłoszenie na wykonanie aplikacji WEB z obsługą konfiguratora szybowca według poniższego opisu. Konfigurator będzie udostępniony na stronie spółki pod adresem https://konfigurator.axelsailplanes.com.

Podstawowa opcja wyboru będzie pomiędzy wersją bez napędu do samo-startu czy z napędem w wersji elektrycznej lub odrzutowej. Kolejną opcją do wyboru będzie kolor malowania powierzchni szybowca oraz wybór wzorów naniesionych na szybowiec aby nadać mu indywidualny wygląd i charakter. Wzory oklein będą dostępne do wyboru z biblioteki w konfiguratorze lub wgrywane przez przyszłego pilota. Do wyboru będzie również kolor barwienia szkła organicznego osłony kabiny pilota. W kabinie pilot będzie mógł wybrać wyposażenie tablicy przyrządów od prostych przyrządów szybowcowych po zaawansowane przyrządy nawigacyjne używane przez najlepszych pilotów na świecie. Aby dopełnić całości personalizacji szybowca do wyboru będzie również kolor i materiał obicia siedziska, kolor wnętrza kabiny, rodzaj materiału i kolor rękojeści wolantu.

Oferty na wykonanie aplikacji WEB prosimy składać mailowo na adres info@axelsailplanes.com, pocztą na adres korespondencyjny spółki lub osobiście w siedzibie spółki.